Kdo jsme

Jsme tým kreativců na volné noze z Brna. V branži působíme řadu let a spolupracujeme s různými agenturami. Tento společný projekt jsme rozjeli, protože si myslíme, že spousta lidí a firem potřebuje webové stránky na úrovni za rozumné peníze. A přesně tohle umíme. V ceně tak nebudete mít kancelář, trendy nábytek ani sekretářku. Jenom naši práci.

Zbyněk Vičar

no-vinař, scénárista a standuper

Zbyněk vystudoval mediální komunikaci na Karlově univerzitě. Až do roku 2012 působil v médiích, prošel si televizí (zahraniční zpravodaj ČT) a novinami (šéfredaktor brněnského Deníku Rovnost). Pak se vydal na volnou nohu a připravil mraky různých textů pro všechny možné účely. Třeba scénáře pro televizního silvestra na ČT nebo show Česko Slovensko má talent. Stará se o odborný časopis Vinařský obzor, takže s ním můžete pokecat i o víně.

www.zbynekvicar.cz

Olaf Horák

rocker, bohém, výtvarník a webdesigner

Olaf vystudoval obor figurativní malba na FaVU, je frontmanem kapely Kontrolla a profesionálně se věnuje webdesignu, grafice, ilustraci a videu. Od roku 2000 se živí jako freelancer na ŽL. Pracoval a v současnosti i nadále pracuje pro brněnské reklamní agentury. Teď je součástí dvoučlenného teamu Klixo.

www.olaf.cz

LET PRAXE

OKOUSANÝCH TUŽEK

SPLNĚNÉ SNY

Makáme jako stroje

Jsme připraveni na setkání
s vámi!